усміхнений оператор HDS під час розвантаження дерева

Szkolenie z obsługi żurawi HDS

Zapraszamy na profesjonalny kurs z obsługi żurawi HDS. Jesteśmy firmą szkoleniową, która działa na rynku od wielu lat, u nas podniesiesz swoje kwalifikacje zawodowe. 

Myślisz o pracy jako operator żurawia HDS? A może jesteś pracodawcą, któremu zależy na wykwalifikowanym operatorze tej maszyny? Każdy operator powinien odbyć kurs, aby rzetelnie i bezpiecznie wykonywać swoją pracę. 

żuraw przenośny

Як виглядає курс кранів HDS, організований ERGON? 

Kurs na żurawie HDS odbywa się w dwóch formach – w formie wykładów oraz w formie zajęć praktycznych. Nasz zespół wykwalifikowanych instruktorów kładzie duży nacisk na wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce. 

Що ви дізнаєтесь на курсі про крани HDS? 

ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА 
eksploatacja żurawi HDS, практична діяльність – вправи на машинах 
obowiązki operatora żurawi HDS, 
BHP, 
ogólne wiadomości o żurawiach HDS – budowa, zastosowanie, najczęstsze usterki. 

Для кого призначений курс кранів HDS? 

Uprawnienia na żurawie HDS pozwalają na operowanie hydraulicznym dźwigiem samochodowym przez kolejne 10 lat. Oczywiście, aby móc uczestniczyć w takim kursie należy spełnić trzy wymagania. Trzeba mieć: 

ukończony 18 rok życia, 
dobry stan zdrowia udokumentowany orzeczeniem lekarza uprawnionego do wykonywania badań profilaktycznych, 
курс водіння категорії С. 

Де застосовуються крани HDS? 

Zastanawiasz się, czy jako operator żurawi będziesz w stanie znaleźć satysfakcjonującą pracę? Oprócz transportowania materiałów budowlanych i towarów, kluczową funkcją żurawi HDS jest możliwość załadunku i rozładunku. Żuraw HDS załaduje dany materiał na samochód, na którym jest zamontowany lub na przyczepę swojego samochodu. Następnym krokiem będzie zawiezienie ładunku oraz jego rozładunek. Będzie sprawdzał się tam, gdzie niezwykle istotne jest jednocześnie przewożenie, załadunek i rozładunek, czyli: 

  • przemysł budowlany, 
  • przemysł morski, 
  • przemysł leśny. 

Чому варто обрати центр ЕРГОН? 

НАВЧАЄМО І ТЕОРІЮ, І ПРАКТИКУ – Łączymy dużą dawkę wiedzy teoretycznej z zajęciami praktycznymi, które pozwolą Ci stać się operatorem żurawi HDS.  

НАВЧАЄМО ЕКСПЛУАТАЦІЇ РІЗНИХ ТИПІВ ПРИСТРОЇВ – dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej wyszkolić przyszłych specjalistów. Dołącz do nas i odkryj tajniki pracy z wieloma rodzajami żurawi HDS! Zadbaj o to, by w pracy nic się nie zaskoczyło.  

МИ НАДАЄМО НЕОБХІДНУ КВАЛІФІКАЦІЮ – i wreszcie upragniony certyfikat! Nasz kurs przygotuje Cię do egzaminu państwowego, który jest przepustką do zdobycia wymaganych uprawnień.  

Хто ми? 

Понад 20 років досвіду проведення комплексних тренінгових послуг - це ЕРГОН! 

У вас є ще запитання до нас? 

Якщо у вас виникнуть запитання щодо наших послуг, ми завжди на зв’язку – зв’яжіться з нами. Ми запрошуємо вас ознайомитися з нашою повною пропозицією навчання, представленою на нашому веб-сайті. 

profesjonalne szkolenie

Більше інформації: