uśmiechnięty operator HDS podczas rozładunku drzewa

Szkolenie z obsługi żurawi HDS

Zapraszamy na profesjonalny kurs z obsługi żurawi HDS. Jesteśmy firmą szkoleniową, która działa na rynku od wielu lat, u nas podniesiesz swoje kwalifikacje zawodowe. 

Myślisz o pracy jako operator żurawia HDS? A może jesteś pracodawcą, któremu zależy na wykwalifikowanym operatorze tej maszyny? Każdy operator powinien odbyć kurs, aby rzetelnie i bezpiecznie wykonywać swoją pracę. 

żuraw przenośny

Jak wygląda kurs na żurawie HDS organizowany przez ERGON? 

Kurs na żurawie HDS odbywa się w dwóch formach – w formie wykładów oraz w formie zajęć praktycznych. Nasz zespół wykwalifikowanych instruktorów kładzie duży nacisk na wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce. 

Czego dowiesz się na kursie na żurawie HDS? 

CZĘŚĆ TEORETYCZNA CZĘŚĆ PRAKTYCZNA 
eksploatacja żurawi HDS, zajęcie praktyczne – ćwiczenia na maszynach 
obowiązki operatora żurawi HDS, 
BHP, 
ogólne wiadomości o żurawiach HDS – budowa, zastosowanie, najczęstsze usterki. 

Do kogo skierowany jest kurs na żurawie HDS? 

Uprawnienia na żurawie HDS pozwalają na operowanie hydraulicznym dźwigiem samochodowym przez kolejne 10 lat. Oczywiście, aby móc uczestniczyć w takim kursie należy spełnić trzy wymagania. Trzeba mieć: 

ukończony 18 rok życia, 
dobry stan zdrowia udokumentowany orzeczeniem lekarza uprawnionego do wykonywania badań profilaktycznych, 
kurs prawa jazdy kat. C. 

Gdzie żurawie HDS mają zastosowanie? 

Zastanawiasz się, czy jako operator żurawi będziesz w stanie znaleźć satysfakcjonującą pracę? Oprócz transportowania materiałów budowlanych i towarów, kluczową funkcją żurawi HDS jest możliwość załadunku i rozładunku. Żuraw HDS załaduje dany materiał na samochód, na którym jest zamontowany lub na przyczepę swojego samochodu. Następnym krokiem będzie zawiezienie ładunku oraz jego rozładunek. Będzie sprawdzał się tam, gdzie niezwykle istotne jest jednocześnie przewożenie, załadunek i rozładunek, czyli: 

  • przemysł budowlany, 
  • przemysł morski, 
  • przemysł leśny. 

Dlaczego warto wybrać właśnie ośrodek ERGON? 

UCZYMY ZARÓWNO TEORII I PRAKTYKI – Łączymy dużą dawkę wiedzy teoretycznej z zajęciami praktycznymi, które pozwolą Ci stać się operatorem żurawi HDS.  

UCZYMY OBSŁUGI URZĄDZEŃ RÓŻNEGO TYPU – dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej wyszkolić przyszłych specjalistów. Dołącz do nas i odkryj tajniki pracy z wieloma rodzajami żurawi HDS! Zadbaj o to, by w pracy nic się nie zaskoczyło.  

UMOŻLIWIAMY ZDOBYCIE NIEZBĘDNYCH KWALIFIKACJI – i wreszcie upragniony certyfikat! Nasz kurs przygotuje Cię do egzaminu państwowego, który jest przepustką do zdobycia wymaganych uprawnień.  

Kim jesteśmy? 

Ponad 20 lat doświadczenia w prowadzeniu kompleksowych usług szkoleniowych – to właśnie ERGON! 

Masz do nas więcej pytań? 

W razie pytań dotyczących naszych usług jesteśmy zawsze do dyspozycji – prosimy o kontakt. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą szkoleniową zaprezentowaną na naszej stronie. 

profesjonalne szkolenie

Więcej informacji: