W Ośrodku Doskonalenia Kadr ERGON powadzimy szkolenia BHP dla pracowników oraz dla pracodawców. Realizujemy wstępne i okresowe szkolenie BHP na wszystkie stanowiska pracy, dlatego jeżeli Potrzebują Państwo kompleksowego wsparcia, jesteśmy do dyspozycji. Uczymy nieszablonowo i kładziemy nacisk na aktywne zdobywanie wiedzy przez uczestników, dlatego nasze zajęcia wyróżniają się wysoką skutecznością i cieszą się zadowoleniem wśród firm!Przypominamy, że zgodnie z przepisami Unii Europejskiej każdy pracodawca ma obowiązek przeprowadzić kurs BHP dla swoich pracowników, aby przekazać im kluczową wiedzę na temat bezpieczeństwa i higieny pracy przed pierwszym rozpoczęciem pracy, a następnie okresowo. Podczas szkolenia BHP dla pracowników otrzymują oni informacje dotyczące możliwych zagrożeń na stanowisku pracy oraz sposobów ich eliminowania, a także ogólnych zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Także prowadzimy szkolenia BHP dla pracodawców i osób kierujących pracownikami.

Terminy i ważności szkoleń

Szkolenie BHP wstępne:

  • przeznaczone dla pracowników nowozatrudnionych na stanowiskach administracyjno-biurowych, inżynieryjno-technicznych, robotniczych – termin ważności to 1 rok
  • przeznaczone dla osób nowozatrudnionych kierujących pracownikami, czyli na stanowisko kierownicze – termin ważności to 6 miesięcy

Szkolenie BHP okresowe:

  • przeznaczone dla osób pracujących na stanowiskach robotniczo-inżynieryjnych, technicznych i kierowniczych, wykonujących prace szczególnie niebezpieczne – termin ważności to 1 rok lub 6 miesięcy zależnie od zagrożeń i ryzyka zawodowego
  • przeznaczone dla pracowników na stanowiskach robotniczych – termin ważności to 3 lata
  • przeznaczone dla pracodawców i osób kierujących pracownikami – termin ważności to 5 lat
  • przeznaczone dla pracowników na stanowiskach inżynieryjno-technicznych – termin ważności to 5 lat
  • przeznaczone dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach administracyjno-biurowych – termin ważności to 6 lat
  • przeznaczone dla pracowników służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy – pierwsze po 12 miesiącach od zakończenia nauki, kolejne co 5 lat

Na podstawie § 14, 15 rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. nr 180, poz. 1860 ze zm.).

Nowoczesna forma prowadzenia zajęć

Każde szkolenie okresowe BHP i wstępne w naszym Ośrodku jest realizowane zgodnie z przepisami prawa oraz wyróżnia się atrakcyjną formą prowadzenia zajęć. Zamiast długich wykładów prowadzimy zajęcia, które mają na celu zaktywizowanie uczestników oraz ich dynamiczny udział w zdobywaniu wiedzy w zakresie BHP, co powoduje, że jest ona znacznie lepiej utrwalona niż w przypadku tradycyjnych metod nauczania. Właśnie dlatego nasza oferta jest tak często wybierana przez tych pracodawców, którym zależy na maksymalnym bezpieczeństwie pracowników, zwłaszcza na tych stanowiskach, na których stykają się oni z poważnymi zagrożeniami.

Tematyka, miejsce i czas dopasowane do Państwa potrzeb

W dziedzinie BHP szkolenia prowadzimy w naszym Ośrodku znajdującym się w mieście Warszawa – mamy kompleksowo przygotowane sale wykładowe, ale również jesteśmy w stanie dojechać na miejsce do klientów na terenie województwa mazowieckiego i całej Polski.

Zajęcia w formie otwartej są prowadzone każdego dnia zgodnie z harmonogramem. Natomiast kursy BHP w formie zamkniętej są organizowane w dogodnych dla klientów terminach, a ponadto mogą być one indywidualnie dopasowane do Państwa potrzeb pod kątem tematyki, na przykład specyfiki zajmowanych stanowisk przez pracowników.

Wyróżnia nas atrakcyjna cena zajęć, dlatego jeżeli chcą Państwo zlecić szkolenia okresowe BHP lub wstępne, dzięki nam nie muszą Państwo przepłacać. Nasz cennik nie jest narzucony z góry, dlatego przy większych grupach jesteśmy w stanie udzielić atrakcyjne rabaty. Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszych usług, prosimy o skontaktowanie się z nami w celu omówienia szczegółów – nasi pracownicy przygotują szczegółową wycenę.

Ośrodek Doskonalenia Kadr ERGON – szkolenia BHP Warszawa – zapraszamy Państwa do wybrania naszej oferty!

Więcej informacji: