test-986769_640Każda osoba, jaka chce uzyskać uprawnienia zawodowe, musi zdać egzamin, który jest dzisiaj jednym z najczęstszych, na jakie decydują się specjaliści. Nasz Ośrodek Doskonalenia Kadr ERGON to nowoczesne szkolenia, na jakie rzeczywiście warto postawić w takim momencie. Zapewniamy kursy, jakie przygotowują do egzaminów przed komisjami PSE, SIMP, SITPS oraz wieloma innymi, jakie są mianowane przez URE (Urząd Regulacji Energetyki). Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i zapisania się na dogodne dla siebie szkolenia zawodowe.

Warto wiedzieć, że słynne Stowarzyszenie Elektryków Polskich powstało w XIX/XX wieku. Tutaj najważniejszą misją jest edukacja oraz popularyzowanie wiedzy w zakresie energetyki. Mamy tutaj do czynienia także z oceną zgodności wyrobów elektrycznych niskiego napięcia. Polskie Stowarzyszenie Elektroinstalacyjne działa z kolei od 2007 roku, a powstało z inicjatywy największych firm energetycznych w Polsce. Mamy także Stowarzyszenie Inżynierów i techników Mechaników Polskich, które zostało założone w latach dwudziestych ubiegłego wieku przez profesora Henryka Mierzejewskiego. Dodatkowo mamy jeszcze Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Spożywczego, które powstało w latach czterdziestych w poprzednim stuleciu.

Zachęcamy do zapisywania się na nasze szkolenia, jakie przygotowują do egzaminów SEP, PSE, SIMP oraz SITPS. To świetne przygotowanie i wiedza praktyczna, jaką później można wykorzystać w swojej codziennej pracy. Zapewniamy także przykładowe pytania do konkretnych grup: G-1, G-2, G-3.

Dzisiaj każdy może zyskać kwalifikacje zawodowe i zapisać się na odpowiednie kursy PSE, SIM, SITPS, oraz SEP. Na egzamin należy zgłosić się z ważnym dowodem tożsamości. Mamy komisje na terenie całego kraju, więc można wybrać dogodną lokalizację. Jeśli chodzi o egzamin SEP 1 kV oraz wiele innych prowadzonych przez PSE, SIMP, SITPS, należy się zapisać pisemnie. Wszystkie formalności można załatwić za pośrednictwem naszego Ośrodka. Opłata za państwowy egzamin SEP obecnie wynosi 168zł i należy ją zrealizować przed przystąpieniem do egzaminy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie SEP oraz innych stowarzyszeń.

Zachęcamy także do poznania przykładowych pytań egzaminacyjnych.

Informacje zamieszczone na stronie nie stanowią oferty handlowej. Zostały zaprezentowane, aby osoba podejmująca szkolenie mogła wiedzieć o opcji uzyskania uprawnień u podmiotów szkolących elektryków w całej Polsce.

Więcej informacji: