Oferta Ośrodka ERGON
Nasz inspektor BHP zadba wszechstronnie o bezpieczeństwo i higienę pracy w Państwa firmie. W ODK ERGON usługi BHP obejmują następujące prace:

Ośrodek Doskonalenia Kadr ERGON to kompleksowa obsługa BHP dla firm. Naszym głównym celem jest niesienie wsparcia naszym klientom, zawsze zgodnie z najnowszymi przepisami prawa, w przystępnych cenach oraz rzetelnie, terminowo i profesjonalnie.Na bezpieczeństwie nie można oszczędzać, ponieważ to ono odpowiedzialne jest za prawidłowe działanie całego przedsiębiorstwa – właśnie dlatego tak ważne jest wypracowanie odpowiednich instrukcji oraz przeszkolenie pracowników, aby wszystkie czynności realizowane były zgodnie z zaleceniami i zmniejszały ryzyko wystąpienia wypadków przy pracy.Nasz specjalista ds. BHP pomoże Państwu w zadbaniu o bezpieczeństwo i hienę pracy w firmie. Teraz, zgodnie z przepisami Unii Europejskiej, pracodawcy mają obowiązek zapewnić swoim pracownikom, a także sobie, odpowiednie przygotowanie do podjęcia pracy na każdym stanowisku. Jednak nie tylko prowadzimy szkolenia wstępne i okresowe, ale dodatkowo nasza oferta włącza pełną gamę czynności w ramach bezpieczeństwa i higieny pracy, które wymagane są od przedsiębiorców. Nasi pracownicy posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia BHP, dzięki którym mogą świadczyć pełen zakres usług. Także spełniamy wszystkie wymogi Zakład Doradztwa Bezpieczeństwa Pracy.

Kompleksowe rozwiązania
W branży BHP Warszawa mamy już ponad 20 lat doświadczenia. Jako firma BHP oferowaliśmy początkowo usługi doradcze i nadzorcze, potem poszerzyliśmy je o usługi szkoleniowe. Teraz zapewniamy naszym klientom pełną pomoc, zawsze dostosowaną indywidualnie. Działamy jako outsourcing BHP – świadczymy usługi jako podwykonawca, czyli zewnętrzna firma. W efekcie nasi klienci nie muszą zatrudniać własnych pracowników, którzy są odpowiedzialni za sprawy bezpieczeństwa i higieny pracy w przedsiębiorstwie.

Indywidualnie dobrana obsługa w przystępnych cenach
Nie działamy tak jak inne firmy BHP, ale stawiamy na precyzyjnie i jednostkowo dopasowane rozwiązania, a szeroki zakres naszych usług pozwala nam na ich zapewnienie pełnego wsparcia praktycznie każdemu przedsiębiorstwu niezależnie od jego charakteru działalności.

Jednocześnie nasze usługi wyróżnia atrakcyjna cena. Nie stosujemy sztywnych cenników usług, a dla każdego klienta przygotowujemy specjalną wycenę obsługi zgodnie z jego życzeniami. Wybierając naszą obsługę, nie muszą Państwo przepłacać – jako firma działająca na zasadzie outsourcingu jesteśmy zawsze dostępni wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba, ale jednocześnie nasze usługi nie są związane z tak wysokimi kosztami jak zatrudnienie własnych pracowników, którzy mieliby pracować w tym zakresie.

Usługi świadczmy głównie w Warszawie, gdzie znajduje się siedziba ODK ERGON, ale również jesteśmy w stanie dojechać do Państwa na terenie całego województwa mazowieckiego oraz Polski. Jesteśmy firmą elastyczną, dostosowaną do oczekiwań i potrzeb klientów, dlatego współpraca z nami jest zawsze udana, co poświadczają nasze pozytywne referencje i ciągle rosnąca liczba zleceniodawców. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z naszymi usługami, prosimy o skontaktowanie się z nami poprzez formularz kontaktowy na e-mail bądź telefonicznie. Postaramy się odpowiedzieć na nie jak najszybciej.

Ośrodek Doskonalenia Kadr ERGON – usługi BHP Warszawa – zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Więcej informacji: