Szkolenia ODK Ergon

Nasz Ośrodek Doskonalenia Kadr ERGON to wysokiej jakości kursy na uprawnienia w różnych dziedzinach rozwoju zawodowego. Zapewniamy nowoczesne szkolenia SEP (Stowarzyszenia Elektryków Polskich), PSE (Polskie Stowarzyszenie Elektroinstalacyjne), SIMP (Stowarzyszenie Inżynierów Mechaników Polskich), SITPS oraz SITSpoż (Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Spożywczego). Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się pozostałe, jakie są powoływane przez Urząd Regulacji Energetyki (URE): G-1 (elektroenergetyka), G-2 (ciepło) oraz G3 (gazy), szkolenia BHP, PPOŻ, pierwszej pomocy oraz UDT (Urzędu Dozoru Technicznego).

Zapewniamy profesjonalnie prowadzone kursy dla osób, jakie chcą uzyskać uprawnienia do pracy w Polsce, a także za granicą. Nasze szkolenia to zarówno wiedza teoretyczna, jak i praktyczna, dzięki której każdy jest w stanie uzyskać odpowiednie uprawnienia i pozytywnie zdać egzamin zawodowy. Prowadzimy efektywną współpracę z SEP, PSE, SIMP, a także SITPS oraz z innymi podmiotami w branży oraz UDT. Zapewniamy najlepiej skomponowane programy nauczania, jakie zawsze posiadają aktualizację do najnowszych wymagań. Dodatkowo zapewniamy nie tylko wiedzę przydatną do egzaminu, ale także do późniejszej pracy w zawodzie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, jaką stanowią szkolenia SEP, PSE, SIMP, a także SITPS, UDT, a także wiele innych. Prowadzimy kursy w Warszawie, gdzie znajduje się siedziba naszego ośrodka, ale także w innych miejscach, w zależności od oczekiwań Klientów. Nasza działalność to nie tylko Warszawa szkolenia SEP, PSE, SIMP, SITPS oraz wiele innych, ale także obszar całego kraju, dlatego warto postawić na nasze usługi. Jeśli chodzi o zdawanie egzaminu, to odbywa się on przed komisjami, jakie znajdują się w całym kraju, więc każdy może dopasować dla siebie najbardziej komfortowe opcje do wykorzystania. Zachęcamy do poznania naszej pełnej oferty, proponujemy najwyższą jakość kształcenia i jednocześnie korzystne ceny, dlatego warto postawić na nasze szkolenia.

W zakresie naszej oferty znajdują się:

  • szkolenia SEP– uprawnienia SEP do 1kV,
  • uprawnienia pozostałych komisji: PSE, SIMP, SITPS, HDS,
  • szkolenia na operatora żurawia,
  • kurs na operatora dźwigu,
  • szkolenia na hakowego,
  • oraz wiele innych kursów, jakie oferujemy na naszej stronie www.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty oraz do kontaktu z naszym Ośrodkiem Doskonalenia Kadr Ergon.

Więcej informacji: