Szkolenia ODK Ergon

Nasz Ośrodek Doskonalenia Kadr ERGON to wysokiej jakości kursy na uprawnienia w różnych dziedzinach rozwoju zawodowego. Zapewniamy nowoczesne szkolenia z egzaminami przed komisjami egzaminacyjnymi, do wyboru kursanta m.in.: SEP (Stowarzyszenia Elektryków Polskich), PSE (Polskie Stowarzyszenie Elektroinstalacyjne), SIMP (Stowarzyszenie Inżynierów Mechaników Polskich), SITPS oraz SITSpoż (Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Spożywczego). Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się pozostałe, jakie są powoływane przez Urząd Regulacji Energetyki (URE): G-1 (elektroenergetyka), G-2 (ciepło) oraz G3 (gazy), szkolenia BHP, PPOŻ, pierwszej pomocy oraz UDT (Urzędu Dozoru Technicznego).

Zapewniamy profesjonalnie prowadzone kursy dla osób, jakie chcą uzyskać uprawnienia do pracy w Polsce, a także za granicą. Nasze szkolenia to zarówno wiedza teoretyczna, jak i praktyczna, dzięki której każdy jest w stanie uzyskać odpowiednie uprawnienia i pozytywnie zdać egzamin zawodowy. Prowadzimy efektywną współpracę z SEP, PSE, SIMP, a także SITPS oraz z innymi podmiotami w branży oraz UDT. Zapewniamy najlepiej skomponowane programy nauczania, jakie zawsze posiadają aktualizację do najnowszych wymagań. Dodatkowo zapewniamy nie tylko wiedzę przydatną do egzaminu, ale także do późniejszej pracy w zawodzie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, jaką stanowią szkolenia G1, G2, G3. Prowadzimy kursy w Warszawie, gdzie znajduje się siedziba naszego ośrodka, ale także w innych miejscach, w zależności od oczekiwań Klientów. Nasza działalność to nie tylko Warszawa szkolenia G1, G2, G3 oraz wiele innych, ale także obszar całego kraju, dlatego warto postawić na nasze usługi. Jeśli chodzi o zdawanie egzaminu, to odbywa się on przed komisjami, jakie znajdują się w całym kraju, więc każdy może dopasować dla siebie najbardziej komfortowe opcje do wykorzystania. Zachęcamy do poznania naszej pełnej oferty, proponujemy najwyższą jakość kształcenia i jednocześnie korzystne ceny, dlatego warto postawić na nasze szkolenia.

W zakresie naszej oferty znajdują się:

  • szkolenia G1, G2, G3– uprawnienia do 1kV,
  • uprawnienia komisji: SEP, PSE, SIMP, SITPS, HDS,
  • szkolenia na operatora żurawia,
  • kurs na operatora dźwigu,
  • szkolenia na hakowego,
  • oraz wiele innych kursów, jakie oferujemy na naszej stronie www.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty oraz do kontaktu z naszym Ośrodkiem Doskonalenia Kadr Ergon.

Więcej informacji: