Ośrodek Doskonalenia Kadr ERGONszkolenia UDT, G1, G2, G3, wysokościowe W Ośrodku Doskonalenia Kadr ERGON oferujemy profesjonalne usługi szkoleniowe. Jesteśmy niepubliczną placówką oświatową posiadającą 15-letnie doświadczenie. Prowadzimy szkolenia G1, G2, G3, szkolenia UDT, szkolenia BHP i PPOŻ, kursy pierwszej pomocy, a także kursy wysokościowe. Ponadto świadczymy usługi BHP i PPOŻ. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie!

Wszystkie dostępne w naszej ofercie kursy odpowiadają aktualnym wymogom UDT i innych organizacji branżowych, takich jak (SEP, PSE, SIMP, SITPS). Prowadzone są na bazie naszych autorskich programów przez doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów z użyciem nowoczesnych metod. Dzięki temu nasz Ośrodek ma tak wysoki procent zdawalności egzaminów.

Dlaczego Ośrodek Doskonalenia Kadr ERGON?

  • w naszej ofercie znajduje się szeroka gama kursów
  • szkolimy szybko i skutecznie
  • zapewniamy przystępne ceny i rabaty
  • prowadzimy zajęcia otwarte i zamknięte
  • mamy profesjonalną kadrę i nowoczesne zaplecze
  • działamy w całym kraju
  • poleca nas aż 98% kursantów

Siedziba Ośrodka Doskonalenia Kadr ERGON znajduje się w mieście Warszawa, ale jesteśmy dostępni też w innych miejscowościach. Prowadzimy kursy w oddziałach regionalnych w miastach Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Szczecin, Wrocław.

Bieżące informacje dotyczące prowadzonych przez nas szkoleń zaprezentowane są na naszej stronie internetowej i dostępne są telefonicznie. W przypadku szkoleń w formie zamkniętej nasi pracownicy mogą przeprowadzić je we wcześniej uzgodnionym miejscu i czasie.

Ośrodek Doskonalenia Kadr ERGON jest podmiotem zarejestrowanym pod numerem 699/K/95r w ewidencji szkół i placówek niepublicznych miasta Warszawa.

W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się ze szkoleniami zaprezentowanymi na naszej stronie internetowej i zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Więcej informacji: