Ośrodek Doskonalenia Kadr ERGON posiada ponad 15-letnie doświadczenie w prowadzeniu profesjonalnych szkoleń dla pracowników. Zapewniamy kursy dla osób, które chcą uzyska uprawnienia zawodowe. Naszą specjalnością są szkolenia G1, G2, G3 oraz wiele innych. Prowadzimy także szkolenia, dzięki którym można uzyskać uprawnienia elektryczne UDT, IP, BHP, a także P.POŻ oraz związane z pierwszą pomocą. Zapewniamy profesjonalną kadrę szkoleniowców i wykładowców, dzięki którym wiedza przekazywana jest w przystępny sposób.

W naszej ofercie znajdują się kursy przygotowujące do egzaminów, jakie przeprowadza Urząd Dozoru Technicznego, a także różnorodnych typów egzaminów stanowiskowych, jakie prowadzi chociażby Polskie Stowarzyszenie Elektroinstalacyjne (PSE), a także Stowarzyszenie Inżynierów Mechaników Polskich (SIMP) oraz Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Spożywczego (SITPS lub SITSpoż). Przygotowujemy do egzaminów, jakie przeprowadzane są przez pozostałe jednostki powoływane przez Urząd Regulacji Energetyki (URE). W naszym kraju mamy do czynienia z wieloma komisjami egzaminacyjnymi, jakie powołuje URE. Jeśli chodzi o problemy energetyczne i dobór urządzeń, zajmuje się tym UDT, to jednostka jaka jednocześnie certyfikuje instalatorów OZE. Warto, zatem zaufać naszemu profesjonalizmowi, dzięki czemu każdy zyska odpowiednią wiedzę i umiejętności, jakie pozwolą na sprawne i bezpieczne operowanie maszynami na rozmaitych typach stanowisk. Nasze kursy to głównie Warszawa, tutaj mieści się nasza siedziba, pozostajemy jednak do dyspozycji klientów na terenie całej Polski.

Nasza oferta zawiera szkolenia na uprawnienia elektryczne, jak chociażby szkolenia G1, G2, G3 i wiele innych instytucji, jakie są powoływane przez Urząd Regulacji Energetyki (URE). Końcowe egzaminy można zdawać przed komisjami na terenie całego kraju. Jeśli chodzi o szkolenia HDS, to są one przeznaczone do uzyskania uprawnień do pracy w przypadku stanowiska operatora hydraulicznych dźwigów samochodowych. Mamy także szkolenia na hakowego, jakie dają uprawnienia dźwigowe, a także uprawnienia operatora żurawi i pozostałe szkolenia UDT. Wszystkie kursy, jakie prowadzimy to autorski program nauczania, dostosowane są do wymagań egzaminacyjnych UDT. W związku z tym zawsze nasze szkolenia są w pełni efektywne i gwarantują wysoką zdawalność. Zaufało nam już wielu kursantów, aż 98% z nich poleciłoby nasze zajęcia innym osobom.

Nasz Ośrodek Doskonalenia Kadr ERGON to pełen profesjonalizm. Jesteśmy podmiotem zarejestrowanym pod numerem 699/K/95r w ewidencji szkół i placówek niepublicznych miasta stołecznego Warszawy. Jesteśmy oświatową niepubliczną placówką, która realizuje działalność edukacyjną.

Zapraszamy do poznania całej naszej oferty szkoleniowej oraz do skorzystania z naszych profesjonalnych usług. Zapewniamy kursy na uprawnienia UDT oraz kurs na podesty ruchome i ADR.

Zespół Ośrodka Doskonalenia Kadr ERGON
Informacje na stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej i zostały opracowane, by uczestnik szkolenia mógł być świadomy możliwości uzyskania uprawnień u różnych podmiotów w Polsce.