Na rynku pracy wciąż brakuje wykwalifikowanych operatorów maszyn budowlanych. Branża budowlana cały czas się rozwija. Maszyny budowlane to urządzenia wykorzystywane podczas wielu prac, w tym pracach na wysokościach. Szkolenia na operatorów tych urządzeń są dedykowane pracownikom już zatrudnionym na stanowisku operatorów, pracownikom firm budowlanych i wszystkim, którym zależy na zdobyciu nowego doświadczenia zawodowego w tej dziedzinie. Niezbędne umiejętności z powodzeniem możesz uzyskać po szkoleniu w naszej firmie!

obraz z napisem kurs

 Wymagania potrzebne do podjęcia kursu

Jeśli chodzi o wymagania formalne wobec uczestników kursu – jest ich kilka oraz stosunkowo łatwo je spełnić.

Jedyne co jest potrzebne to ukończone 18 lat, wykształcenie co najmniej podstawowe oraz brak przeciwwskazań do wykonywania tej pracy!

Kto jest adresatem naszego szkolenia?

Praktycznie każdy! Szkolenie to świetny sposób nie tylko młodych osób, n ale także dla tych, którzy chcieliby się przebranżowić, aktualnie szukają pracy lub chcą odnowić swoją wiedzę! A nawet, dla wszystkich osób, które poszukują pracy zagranicą, ponieważ także tam szukają operatorów maszyn budowlanych. Uprawnienia zdobyte w Polsce są także respektowane we wszystkich krajach z UE. Tak więc ta oferta jest dla tych, którzy szukają zatrudnienia w budownictwie i na placach budowy.

Jaki jest nasz cel?

plac budowy z pracującą koparkąPrzede wszystkim kwalifikacje zawodowe dla uczestników naszych kursów! Zdobycie ich jest bardzo ważne, dla wszystkich osób, które chcą obsługiwać maszyny budowlane. Dbamy o jakość szkoleń oraz efektywność, a także zależy nam na tym, aby uczestnicy naszych kursów mogli z łatwością znaleźć pracę. Nasi szkoleniowcy w prosty i przystępny sposób przekażą wymaganą wiedzę. Dzięki temu rzetelnie przygotujesz się do egzaminu.

Jak uczymy?

Skupiamy się na tym, aby nasze kursy dostarczały wiedzy w niebanalny i aktywizujący sposób. Połączenie praktyki z teorią daje niezawodne efekty i właśnie na to stawiamy na naszych szkoleniach. Nasi kompetentni prowadzący zadbają o to, aby kursy były na jak najwyższym poziomie merytorycznym i nie wiały nudą!

Co z egzaminem? 

Już wyjaśniamy!

Egzamin UDT podzielony jest na dwie części – teoretyczna i pisemna. Najpierw przystąpisz do egzaminu teoretycznego, jest on przeprowadzany jest w formie testu pisemnego pod nadzorem komisji. Część praktyczna egzaminu odbywa się w wyznaczonym do tego miejscu pod kontrolą specjalnej komisji. Egzaminatorzy sprawdzają Twoje umiejętności z obsługi urządzenia oraz egzekwują także przestrzeganie zasad BHP.

Jeśli obawiasz się egzaminu i powtórki do niego, mamy na to sposób! Dzięki ciągłemu dostępowi do naszej platformy, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne materiały szkoleniowe, które pomogą Ci przygotować się do egzaminu. Nasi kursanci bezproblemowo zdają egzamin w niemalże 100 procentach!

Walce budowlane

Zostaniesz przeszkolony z zakresu walców budowlanych, dzięki temu zostaniesz ich operatorem i będziesz mógł ich używać na placu budowy. Otrzymasz kwalifikacje operatora maszyn budowlanych w zakresie III klasy uprawnień. Dzięki temu przed Tobą pojawi się całe mnóstwo możliwości na rynku pracy, ponieważ jest to dodatkowa umiejętność.

Jeśli chcesz zostać operatorem walca budowlanego, konieczne jest poznanie konstrukcji i prawidłowej obsługi tej maszyny, a także trzeba umieć zadbać o bezpieczne warunki pracy. Wszystko, co potrzebne do pracy zostanie omówione na naszym szkoleniu.

 walec na budowie

Rusztowania:

Otrzymasz uprawnienia państwowe uprawniające także do wykonywania prac jako montażysta. Montażysta musi korzystać z dokumentacji technicznej dotyczącej różnych rodzajów i typów rusztowań, potrafić zorganizować miejsce pracy oraz wszelkie czynności w związku z podejmowanymi obowiązkami. Musi także wiedzieć, jak montować i demontować rusztowania we wszelakich warunkach, a także znać zasady BHP. Tego wszystkiego dowiesz się na zajęciach z rusztowań na naszym łączonym kursie.

Koparki:

Dzięki zajęciom dedykowanym tematyce koparek, zdobędziesz wiedzę o tym, jak pracować koparkami, jaka jest ich budowa, jak dokonywać ich przeglądu oraz dbać o jakość pracy tych urządzeń, a także dowiesz się o zasadach BHP. Operatorzy koparek są poszukiwani na rynku pracy, a z dodatkowymi uprawnieniami w postaci rusztowań i walców, staniesz się pożądanym pracownikiem, który może wybrać swoją pracę marzeń.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! 

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej na temat terminu szkolenia. Ceny szkoleń są uzależnione od liczby uczestników! Dostosujemy się do Twoich potrzeb! 

Kurs:Szkolenie na operatora maszyn budowlanych.
Egzamin:Egzamin odbywa się dwuetapowo, składa się formy teoretycznej i praktycznej.
Cennik:Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej na temat terminu szkolenia.  Zajrzyj na stronę internetową ERGON!

Więcej informacji: