Od lat pracujemy z maszynami dźwigowymi, zajmując się.m.in. ich naprawą. Tak długie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć zespół ludzi posiadających dużą wiedzę i umiejętności w tym zakresie. Jeśli szukasz profesjonalistów, którzy naprawią, wymienią lub zajmą się konserwacją Twojego urządzenia – dobrze trafiłeś. 

Pełny serwis dźwignic 

Oferujemy pełny zakres usług. Zaopiekujemy się Twoim urządzeniem tak, aby było w pełni sprawne do pracy oraz bezpieczne. Wykonujemy przeglądy techniczne, naprawy i konserwacje, usuwamy wszelkie usterki, modernizujemy oraz pomagamy w rejestracji maszyny w UDT. 
Ponadto odpowiemy na wszelkie pytania, chętnie poradzimy i doradzimy przy zakupie i eksploatacji. 

doradztwo przy zakupie sprzętu

W naszym serwisie naprawisz każdy rodzaj dźwigu, niezależnie od modelu czy producenta. Każdy przegląd jest zwieńczony wpisem do dziennika urządzenia, masz zatem pewność, że Twoja maszyna spełnia wszelkie wymogi stawiane przez UDT. 

Szybka usługa 

Oferujemy tak szybki, jak to możliwe czas naprawy i konserwacji. Dobrze wiemy, że przestoje na budowie czy w jakiejkolwiek innej pracy nie są korzystne dla firmy, dlatego staramy je maksymalnie skrócić. Do napraw używamy części zamiennych możliwie najlepszych na rynku – jakość w przypadku takich urządzeń jest niezwykle ważna.  
W przypadku wózków widłowych i podnośników nożycowych – jeśli usterka jest na tyle poważna, że maszyna musi zostać u nas na dłużej lub nie możesz sobie pozwolić na jakikolwiek przestój w pracy, oferujemy urządzenia zastępcze na czas naprawy. 
Jeśli masz jakieś pytania – zachęcamy do kontaktu, nasi specjaliści rozwieją wszelkie wątpliwości.  

Rejestracja w UDT 

Serwis, wymiana części i konserwacja to nie wszystkie usługi, jakie oferujemy. Pomagamy też w kompletowaniu dokumentów oraz kontakcie z Urzędem Dozoru Technicznego, w celu rejestracji Twojego urządzenia. 

Możliwość zakupu oraz doradztwo 

Jeśli dopiero szukasz odpowiedniej maszyny do swojej firmy, pomożemy Ci wybrać najlepsze urządzenie dla Ciebie i Twojej firmy – nowe lub używane. A może masz już upatrzone urządzenie, ale chcesz się upewnić, że jest odpowiedniej jakości? Skontaktuj się z nami, a pomożemy wybrać Ci odpowiednie. 

kontrola sprawności urządzenia
Construction manager controlling building site with plan fotolia fotolia

W naszym serwisie naprawiamy i konserwujemy: 

  • wózki widłowe, 
  • ładowarki teleskopowe, 
  • żurawie HDS, 
  • suwnice, 
  • podesty ruchome, 
  • podnośniki koszowe oraz nożycowe. 

Możliwy serwis stacjonarny oraz mobilny – na życzenie dojeżdżamy na klienta i naprawiamy urządzenie w miejscu pracy. 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – odpowiemy na wszelkie pytania i umówimy usługę.