Serwis i konserwacja 

Nasza firma posiadająca główną siedzibę w Warszawie ma wieloletnie doświadczenie w tego typu pracach potwierdzone certyfikatami. Posiadamy wszelkie niezbędne narzędzia, które pomogą sprawdzić stan techniczny Twojej maszyny oraz ją naprawić. W przypadku braku możliwości dostarczenia maszyny do naszego serwisu, oferujemy dojazd do klienta. 

Specjalistyczne wózki widłowe, czyli ładowarki teleskopowe to urządzenia niezwykle wszechstronne. Pracują w każdych warunkach pogodowych i w każdym terenie. Radzą sobie z każdą cięższą pracą na budowie i są pomocne przy pracach, gdzie potrzeba dużo siły, z którą o wiele lepiej poradzi sobie specjalistyczne urządzenie, niż sam człowiek. Jak każda tego typu maszyna, potrzebują okresowych przeglądów, konserwacji oraz napraw. 

Szkolenia 

Oprócz serwisu oferujemy szkolenia dla operatorów ładowarek i nie tylko. Zdobądź uprawnienia potwierdzone certyfikatem i rozpocznij pracę na budowie, lub gdziekolwiek chcesz, przy obsłudze tych maszyn. Również za granicą. 

konserwacja urządzenia

Doradztwo i pomoc 

A może potrzebujesz porady przed zakupem urządzenia? Chętnie pomożemy w wyborze najlepszego dla Ciebie modelu. Nasz cel to Twoje zadowolenie. 

Jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś swojej ładowarki, dobrze trafiłeś. Proces rejestracji wymaga odpowiedniej procedury i dokumentów. Pomożemy Ci przez niego przejść oraz wesprzemy w kontakcie z Urzędem Dozoru Technicznego. 

Pełna lista naszych usług przedstawia się następująco: 

  • diagnostyka problemu – dlaczego ładowarka nie działa poprawnie?; 
  • naprawa oraz modernizacja ładowarek niezależnie od występującej usterki. Naprawiamy i wymieniamy wszystkie części wymienne; 
  • okresowa konserwacja, aby Twoje urządzenie było zawsze w pełni sprawne; 
  • szkolenia z obsługi ładowarek teleskopowych potwierdzone certyfikatem UDT; 
  • pomoc w rejestracji maszyny w Urzędzie Dozoru Technicznego; 
  • fachowa porada przed zakupem urządzenia. 

Pytania i odpowiedzi

Dlaczego właśnie nasz serwis?

Nasza firma z główną siedzibą w Warszawie ma wieloletnie doświadczenie w tego typu pracach potwierdzone certyfikatami. Posiadamy wszelkie niezbędne narzędzia, które pomogą sprawdzić stan techniczny Twojej maszyny oraz ją naprawić. 

Czy pomagamy w formalnościach z UDT?

Proces rejestracji wymaga odpowiedniej procedury i dokumentów. Pomożemy Ci przez niego przejść oraz wesprzemy w kontakcie z Urzędem Dozoru Technicznego. 

Czy naprawa jest możliwa tylko w serwisie?

W przypadku braku możliwości dostarczenia maszyny do naszego serwisu, oferujemy dojazd do klienta. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszych usług. 

Więcej informacji: