Jeśli masz jakiekolwiek problemy z pracą swojej maszyny dźwigowej czy podnośnikowej, zapraszamy do naszego serwisu. Naprawimy wszelkie usterki tak szybko, jak to możliwe. Jeśli z jakiegoś powodu serwis potrwa dłużej, a potrzebujesz maszyny do pracy, wypożyczmy zastępczą, w pełni sprawną.  
Ponadto pomagamy z wszelkimi formalnościami wymagającymi kontaktu z Urzędem Dozoru Technicznego. 

Nasze usługi 

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w serwisowaniu oraz konserwacji urządzeń podlegających pod UDT i mamy dobrze wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, którzy służy pomocą. Mieścimy się w Warszawie, jednak na życzenie klienta jesteśmy w stanie dojechać do dowolnego miasta w Polsce, aby zająć się maszyną. 

Nasze usługi obejmują następujące urządzenia: 

wymiana części w wózku widłowym
  • wózki widłowe i ładowarki teleskopowe, 
  • suwnice,  
  • żurawie HDS, 
  • podesty ruchome, w tym podnośniki koszowe i nożycowe, 

Oferujemy zarówno serwis stacjonarny, jak i mobilny. Jeśli nie możesz przywieźć do nas maszyny, nasz technik przyjedzie do Ciebie i zajmie się naprawą czy konserwacją.  

Ocena stanu technicznego i konserwacja 

Dostosowujemy się do Twoich potrzeb. Jeśli Twoja maszyna pracuje już przez dłuższy czas lub kupiłeś używaną i chcesz wiedzieć, na ile jest sprawna, nasi technicy ocenią stan urządzenia. Zajmujemy się pełną konserwacją, aby urządzenie było w pełni zdatne do pracy oraz bezpieczne. Niekiedy oferujemy modernizacje, która polepszy jakość pracy.  

Modernizacja 

Modernizacja zarówno suwnic, jak i innych urządzeń dźwigowych to wymiana układów zasilania, sterowania oraz mechaniki do aktualnych potrzeb klienta lub zmian w wymaganiach UDT. Modernizacja dotyczy nie tylko wymiany układu sterowania na nowocześniejszy, ale też napędów  oraz  elementów automatyki. 
Unowocześnianie suwnic, wózków widłowych oraz innych urządzeń z naszej oferty daje wiele korzyści, jak zmniejszenie awaryjności maszyn, lepsza mobilność, a tym samym, lepsze i sprawniejsze operowanie ładunkiem oraz, co bardzo ważne, większe bezpieczeństwo podczas pracy. 

Doradztwo 

żuraw przewoźny na drodze

Doradzimy, jaka maszyna będzie najlepsza do charakteru Twojej pracy oraz wybierzemy urządzenie w pełni funkcjonalne.   
W przypadku wózków widłowych i podnośników nożycowych jest u nas możliwość wypożyczenia maszyny zastępczej, jeśli konserwacja urządzenia będzie wymagała dłuższego czasu. 

Pomoc z UDT 

Wiemy, że rejestracja urządzeń dźwigowych to sporo formalności, które bywają skomplikowane lub nie zawsze mamy na nie czas. O nic się nie martw, nasza firma pomoże Ci w załatwieniu niezbędnej dokumentacji oraz kontakcie z Urzędem Dozoru Technicznego.   

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń do nas lub napisz. Odpowiadamy najszybciej, jak to możliwe – wiemy przecież, że zależy Ci na czasie.  

Pytania i odpowiedzi

Czy asystujecie podczas procesu rejestracji UDT?

Wiemy, że rejestracja w UDT to skomplikowany i czasochłonny proces, dlatego pomagamy zarówno w zebraniu dokumentacji, jak i kontakcie z UDT.

Czy serwisujecie suwnice?

Oferta naszego serwisu obejmuje suwnice, wózki widłowe, ładowarki teleskopowe, żurawie HDS oraz podnośniki.

Czy wasz serwis działa wyłącznie stacjonarnie?

Oferujemy naprawy stacjonarne oraz mobilne. Jeśli nie możesz przywieźć do nas urządzenia, nasz pracownik przyjedzie do Ciebie i zajmie się naprawą drobnych usterek. Większe awarie naprawiamy w naszej siedzibie. 

Więcej informacji: