Jeśli szukasz pracy kurs palacza jest dla Ciebie! Na rynku brakuje specjalistów i są oni pilnie poszukiwani. Jeśli ukończysz nasz kurs, bezproblemowo odnajdziesz się na rynku pracy. Systemy CO są to często skomplikowanymi w obsłudze maszynami, ogrzewającymi różne budynki, typu szkoły, biurowce itp. o mocy pow. 50 kW.  Gdy chcesz obsługiwać te urządzenia, konieczne jest odpowiednie przeszkolenie i zdanie właściwego egzaminu. Wtedy możliwe jest zdobycie uprawnień.  Dlatego, jeśli chcesz zdobyć uprawnienia, zrób to z ERGON! Rozwijaj się razem z nami i poszerzaj kwalifikacje.

Kim jest palacz kotłów?

Palacz kotłów znajdzie zatrudnienie w wielu ośrodkach publicznych, jak szkoły czy szpitale oraz wielu innych miejscach użytku publicznego.

Należy pamiętać, że praca spawacza jest niezwykle odpowiedzialna i wymaga odpowiednich uprawnień, które możesz zdobyć razem z nami.

Wymagania do podjęcia się kursu:

Wymagań nie ma dużo, są one stosunkowo proste do spełnienia. Wystarczy, że

  • Masz ukończone 18 lat
  • Nie masz przeciwskazań zdrowotnych
  • Masz wykształcenie co najmniej podstawowe

Dlaczego badania lekarskie są ważne i potrzebne?

Taka praca jest pracą fizyczną, w której zdrowie i kondycja są istotne. Stąd wymóg o zaświadczeniu lekarskim. W trakcie badań lekarz sprawdzi stan twojego wzroku, słuchu, węchu, kondycji fizycznej. Wysoka kondycja i sprawność manualna będą dla niego ważne. Praca palacza obciążona jest odpowiedzialnością, a sprawność jest w niej koniecznością.

Dlaczego szkolenie jest tak ważne?

W zasadzie na to pytanie już odpowiedzieliśmy. Praca palacza CO wiąże się z ryzykiem, a palacz bierze na siebie odpowiedzialność. Tak więc, umiejętności palacza odpowiadają za prawidłową pracę systemu CO i są odpowiedzialne za życie ludzi w budynku.

Jaki jest nasz cel?

Przede wszystkim, mamy nadzieję, że nasi słuchacze zdobędą kwalifikacje zawodowe! Uzyskanie ich jest bardzo ważne dla osób, które chcą obsługiwać kotły i piece.

W trakcie naszych szkoleń stawiamy nacisk na efektywność nauki. Zależy nam na tym, aby uczestnicy mogli z łatwością znaleźć pracę i spełniać się zawodowo.  Nasi instruktorzy to zawodowcy, którzy w sposób przystępny przekazują wiedzę. Część zadań odbywa się na naszej platformie, gdzie udostępniamy materiały szkoleniowe. Nasz kurs przygotuje Cię do egzaminu. Zdobędziesz kwalifikacje, które umożliwią Ci wykonywanie czynności eksploatacyjnych w zakresie prac obsługowych, konserwacyjnych, remontowych, montażowych przy urządzeniach, instalacjach i sieciach cieplnych. Podkreślamy, że wiedza, którą zdobędziecie w ERGON jest na najwyższym poziomie. Cenimy sobie zadowolenie naszych kursantów.

Czego się nauczysz na naszym kursie?

W ERGON stawiamy na jakość kształcenia oraz aktywne uczestnictwo kursantów. w zajęciach Nasi wykwalifikowani wykładowcy zadbają o twoją naukę, tak aby wiedza, którą przyswoisz, została z tobą na długo i sprawdzała się w pracy… Na kursie zdobędziesz wiedzę z zakresu:

  • Przepisów prawnych, a szczególnie tych o dozorze technicznym,
  • Tego, jak organizować pracę,
  • Tego, jakie będą twoje obowiązki,
  • Wiadomości o technice cieplnej,
  • Tego, jaki jest schemat kotłowni CO,
  • Tematu wody w gospodarce cieplnej,
  • Kotłów parowych i wodnych.

Jak wygląda egzamin?

Egzamin składa się z dwóch części – teoretycznej i praktycznej. Zajęcia w Ośrodku ERGON są tak opracowane, aby każdy z kursantów zdobył korzystny wynik egzaminu i otrzymał certyfikat. Pozytywny wynik gwarantuje uzyskanie uprawnień, które są honorowane nie tylko w Polsce, ale też w UE.

Warto pamiętać, że jeśli przystępujesz do egzaminu musisz ze sobą zabrać najpotrzebniejsze rzeczy! Nie zapomnij o dowodzie tożsamości, odzieży roboczej i o odpowiednich środkach ochrony indywidualnej!

Obraz z napisem szkolenie

Cena kursu:

W ERGON nie mamy stałego cennika. Chcąc się dowiedzieć o kosztach skontaktuj się z nami, a rozwiejemy twoje wątpliwości. Dlaczego nie mamy cennika? Ponieważ koszt uzależniony jest od ilości kursantów w grupie. Słyniemy z przystępnych kosztów, a nasi kursanci wymieniają to jako jedną z głównych zalet w ich wyborze naszego ośrodka.

Gdzie działamy?

Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, jednak posiadamy mnóstwo ośrodków na terenie całej Polski. Dodatkowo możemy na życzenie dojechać także do Ciebie. Zadzwoń do nas, by ustalić szczegóły.

Zadzwoń do nas, aby umówić się na termin szkolenia!

Nazwa kursu:Palacz kotłów i piecy CO.
 Egzamin:Egzamin składa się z dwóch części – teoretycznej i praktycznej.  Po pomyślnym zdaniu egzaminu uczestnik kursu otrzymuje nowe uprawnienia zawodowe!
 Cennik:W ERGON nie mamy stałego cennika. W sprawie indywidualnej wyceny zapraszamy do kontaktu i odwiedzin naszej strony internetowej.

Więcej informacji: